Paula z Pískovny

Paula z Pískovny

ČLP/LR 21956
Barva: Hnědá (čokoládová)
Výška: 55 cm
DKK 0/0, DLK 0/0
Zkoušky: OVVR, ZZO, BH, Povahové testy (canisterapie)
Výstavy: rec.CAC, výborná

Paulinka se narodila 21.11.2007 v Čimelicích u Písku. Do naší rodiny se dostala v necelých třech měsících a od šesti měsíců navštěvujeme základní kynologickou organizaci Nový Malín. Zde jsme se naučily základy poslušnosti. Cvičení nás velice bavilo, tak jsme se rozhodly ve sportovní kynologii pokračovat. V současné době se také věnujeme agility a canisterapii.

Něco o Paule…
Paulinka je stašně hodný pes. Miluje ostatní psy (speciálně kamarády ze cvičáku) a všechny lidi. Nejraději by si pořád hrála a tahala se o svoje hračky. Sní vše co se vleze do její tlamky (i když jí to páníci stokrát zakázali) a je vždy stašně vděčná za každou misku s granulkama. Někdy se stane, že potkáme člověka, kterému nejde moc dobře vidět do obličeje (má třeba kapuci s brýlemi). K tomu se z prvu chová nedůvěřivě, ale jakmile se „odmaskuje“ , vše je jak má být. Paula je naše zlatíčko a za nic na světě by jsme ji nikomu nedali…:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>